להתחתן בקפריסין

בכל שנה זוגות רבים בוחרים לטוס לקפריסין ולהינשא בטקס אזרחי. הסיבות לכך הן מגוונות, אך הזוגות שבוחרים להתחתן בקפריסין זוכים בחוויה אינטימית ומדויקת שמתאימה בדיוק לצרכים שלהם ושל אורחיהם.

למה כדאי להתחתן בקפריסין?

  • מרחק – קפריסין נמצאת במרחק של כשעת טיסה. עובדה זו מאפשרת לזוגות להגיע בנוחות ולהתארגן לטקס החתונה על פי לוח הזמנים שמתאים להם. יש זוגות שבוחרים לטוס לקפריסין, להתחתן ולחזור באותו יום.
  • מדיניות – מדיניות הנישואין בקפריסין היא פשוטה ביותר וכוללת חתימה על מסמכי נישואין והחלפת טבעות. לזוגות שמגיעים לחופשה ואינם בלחץ של זמן אין חובה לתאם את הטקס מהארץ. עם זאת יש זוגות שבוחרים לתאם מראש את מועד הטקס בעירייה ויש שבוחרים בחבילת נישואים מותאמת להם אישית.
  • קפריסין – האי קפריסין מלא באפשרויות שמתאימות לכל אחד ואחת: מסעדות איכותיות, חיי לילה סוערים, נוף הררי וחופים עוצרי נשימה, מרכזי קניות ובילוי ואוכלוסייה ים-תיכונית חמה ומסבירת פנים. לכן, גם אם אתם טסים רק להתחתן, תוכלו לבלות היטב לפני ואחרי.
  • מחיר – נישואין בקפריסין הם עסקה משתלמת מאד שעל פי רוב כוללת את כל מה שנדרש עבור הטקס עצמו ולאחר מכן כל האפשרויות לחגוג פתוחות בפניכם במחירים שפויים ואטרקטיביים.

איך מתכוננים לחתונה בקפריסין?

  1. יש להיכנס למרשם האוכלוסין באתר האינטרנט של משרד הפנים ולמלא בקשה להנפקת ‘תמצית רישום’. (לקישור ישיר לטופס “תמצית רישום” לחצו כאן). לאחר קבלת התעודה בדואר (תוך 21 ימים) יש להחתימה על ידי נוטריון.
  2. לבחור אם ללכת על “חבילת חתונה” מוכנה או לארגן בעצמכם את האירוע שלכם.
  3. במידה והחלטתם לארגן את הטקס בעצמכם, עליכם ליצור קשר עם העירייה שאתם מעוניינים להינשא בה ולהזמין מועד לטקס. כל הטפסים אמורים להישלח לעירייה סרוקים וחתומים על ידי נוטריון. (לקישור לאתר “חופש” המכיל פרטים של גולשים לזוגות המעוניינים לארגן בעצמם חתונה בקפריסין לחצו כאן)

ועכשיו בחזרה לווילה המפנקת שלכם להמשך החגיגות.