טיפים לחופשה משפחתית

חופשה משפחתית מושלמת – 10 טיפים לחופשה משפחתית חלומית בווילת נופש בקפריסין
הנה 10 טיפים בהם תוכלו להיעזר על מנת ליהנות מחופשה בווילת נופש בקפריסין עם המשפחה והחברים.

הצטיידו
היופי בחופשה בווילה עם מטבח מפואר היא היכולת לקבוע בעצמכם מתי אוכלים ומה. וודאו שיש לכם מספיק מעדנים טעמים לעצמכם ולילדים. אל תקנו רק את המרכיבים ההכרחיים, נצלו את החופשה ופנקו את עצמכם עד הסוף.

היו הרפתקנים
נסו דברים חדשים: צזיקי, חלומי, קופפיה (עלי גפן) יין קומנדריה. קנו גם הרבה בשרים קרים, גבינות וסלטים מוכנים ככה שלא תצטרכו לבשל אם אתם לא רוצים. ליצירת מנות קפריסאיות, אותנטיות חפשו אחרי תערובות תבלינים כמו סובאקי לשיפודי בשר – מושלמת לברביקיו.

תכננו מה שאתם יכולים
בכדי להימנע מאכזבה, במיוחד בשיא העונה, תכננו את כל הטיולים וההרפתקאות מבעוד מועד. היעזרו באינטרנט למצוא מפעילי סיורים מקומיים או צרו קשר אתנו. אולי אפילו תחסכו כסף על כרטיסים.

עודדו את הילדים
אם אתם מתכננים לבקר באתרים ההיסטוריים ובהרים, קנו לילדים ספר מדליק על המיתולוגיה היוונית. זה יהפוך את הביקור במקום הולדתה של אפרודיטה ובמקום בו מצא אפולו מקלט, להרבה יותר מעניין.

צאו החוצה
לכו לגלות את היופי הפראי של הרי טרודוס (Troodos). צאו לצעידה או רכיבה על אופניים בכל אחד מאין ספור המסלולים באזור שיובילו אתכם לאתרים מדהימים, צמחים נדירים, מפלים שוצפים ומראות משגעים שקשה לתאר במילים. להוספת עניין, הכינו פרס למי שמצליח לזהות את המופלון – כבש בר נדיר שחי בהרי קפריסין.

נסו למצוא זמן לעצמכם
לאנשים בוגרים חשוב למצוא זמן להירגע. הסכימו מבעוד מועד שלכל אחד מכם יהיה יום אחד במהלך החופשה בו תוכלו להסתובב עם עצמכם. ביום הזה בן או בת הזוג יטפלו בילדים ואתם תוכלו לעשות מה שבא לכם.

טיפים לחופשה עם הילדים בקפריסין