אודותינו

מי אנחנו
לאחר כעשרים שנה של חופשות מדהימות, באיי יוון ובמיוחד בקפריסין, בהן גילינו את היופי של האיים, החופים המדהימים, חמימות התושבים, האוכל, היין והמוסיקה וביוחד את “החופשה בווילה” שבהן אנחנו בחרנו את מיקומה, גודלה, ללא רעש והמולה של נופשים אחרים.

הבנו כי את אהבתנו והכרותינו ליחודו של האי קפריסין אנו חייבים להעביר לאנשים נוספים. אנו מציעים את ניסיוננו, הכרותינו את האי, הווילות המדהימות , ובמיוחד את “איך לבנות חופשה מיוחדת ולהתאימה במיוחד לכם”.

אנשי הצוות של Island Villas עומדים לרשותכם בבחירת המיקום, סוג הווילה וכן עזרה בתיכנון החופשה. כל הוילות והנכסים המופיעים באתר נבחרו על ידינו במיון סלקטיבי וקפדני כדי להעניק לכם את החוויה הטובה ביותר בחופשה בקפריסין.

ברשותינו מבחר גדול של ווילות ובתי נופש בגדלים שונים ובמיקומים שנתאים במיוחד לכם, צוות Island-Villas מכירים את האי ובאפשרותנו לספק לכם ידע ושירותים הדרושים לתכנות חופשה חלומית.

למי מיועד השירות
– החופשה האולטימטיבית באי המרתק קפריסין –

למי מיועד השירות
למי שמחפש חוויה שונה ומיוחדת, חופשה של שקט וביחד,לא המולה ורעשים של בית המלון, אתם מחליטים על המיקום, הגודל והשירותים הנלווים. חופשה של רוגע בחברת המשפחה או החברים.
אנו מציעים מבחר של ווילות מפוארות, אותם בחרנו בקפידה, מעוצבות ארכיטקטונית, ומאובזרות במיטב הציוד הנידרש לשהיה מהנה ומספקת.

Island-Villas מתחייבת לספק לכם חוויה בתכנון החופשה עליה חלמתם, לפי מיקום ,צרכים, מס אנשים , הרכב האנשים (זוגות, משפחות, ארועים מיוחדים) סוג החופשה כגון, רגיעה ונופש, טיולים ואירגון חתונה או ארועי חברה, וכל זאת לפי התקציב המתאים.

איילנד ווילס - השכרת וילות בקפריסין
– Cape Grecko בקרבת העיירה איה נאפה שבקפריסין –